fbpx

“Juhi roll tööalase heaolu kujundamisel 2018″

KVÜÕA juhtimiskonverents 2018

KVÜÕA korraldab koostöös Toetusväejuhatuse tugiteenuste keskuse psühholoogiateenistusega juhtimiskonverentsi, mis keskendub juhi rollile organisatsioonis. Konverents toimub 03.-04. aprillil 2018 Tartus, Riia 12.

Juhil on keskne roll organisatsiooni töökeskkonna kujundamisel, mis otseselt mõjutab liikmete heaolu ning organisatsiooni tulemuslikkust.  Erinevalt stereotüüpsest lähenemisest keskendume sellel konverentsil isikute vajadusest lähtuvale juhtimisele ning jagame erinevate riikide ning Eesti jõustruktuuride parimaid praktikaid.

Konverentsile on oodatud kõik, kes on seotud juhtimise, selle arendamise ning uurimisega laiapindse riigikaitse kontekstis ja militaarvallas tegutsevad ning sellest huvitatud psühholoogid. Samuti on konverentsile oodatud kõikide kõrgkoolide valdkonnast huvitatud õppurid ja õppejõud.

NB! Konverents toimub inglise keeles.

Lisaküsimuste korral võtke ühendust konverentsi kaaskorraldaja major Kalle Kõlliga telefonil 717 6332 või meili teel kalle.kolli@mil.ee.

Konverentsi kava

Töötubade kirjeldused

“Leader´s role in developing professional and organisational well-being”

The joint conference of ENDC and Psychological Support Service of EDF takes place on 03. – 04. April 2018 in ENDC building (Riia 12, Tartu, Estonia).

The conference focuses on issues of how leader´s behavior can influence organizational climate and overall well-being. At one end of the scale there is a stereotyping and labelling approach while at the other there is supportive leadership. The target audience for this conference is mainly military psychologists, leaders from different levels in the Defence Forces and the Defence League, people from different para-military organizations and students and academic personnel from the ENDC. Conference is held in English.

Conference programme

Workshops descriptions

REGISTREERU KONVERENTSILE / REGISTER TO CONFERENCE:

Konverentsile saab registreeruda kuni 28. märtsini kell 9.00.