fbpx

Sõja- ja katastroofimeditsiini konverents 2016

logoskmk2KVÜÕA Sõja -ja katastroofimeditsiinikeskus korraldab konverentsi „Sõja –ja katastroofimeditsiin“ kaitseväe-, kaitseliidu- ja reservväelastest arstidele, õdedele ning parameedikutele ja tsiviiltervishoiu töötajatele. Konverents toimub Tallinnas Swiss Hotellis ajavahemikul 1.-2.detsember 2016. a. Sellel aastal toimub konverents juba kümnendat korda ning lisaks tavapärastele loengutele, mis puudutavad sõja- ja katastroofimeditsiini, on võimalus osaleda töötubades simulatsiooni ja traumahaige käsitlemise teemadel. Selle aastal on fookuses kriisiaja korraldus ning eelkõige väljaõpe kriisisituatsioonides toimetulekuks.

Konverentsil teevad ettekandeid oma ala spetsialistid Ukrainast, Saksamaalt, Inglismaalt, Ameerika Ühendriikidest ja loomulikult ka Eestist. Ettekanded on eesti ja inglise keeles, võimalus kasutada sünkroontõlget. Konverentsi raames toimub ka näitus, kus tutvustatakse erakorralises meditsiinis, sõja- ja katastroofimeditsiinis ning väljaõppes kasutatavaid vahendeid ning erialast kirjandust.

Sellel aastal on võimalus kuulata erinevaid eksperte, kes räägivad oma kogemustest väljaõppe läbiviimisel, rahvusvahelisest koostööst ning katastroofidest, mis on Euroopat lähiajal tabanud on.

KONVERENTSI KAVA

Konverentsi tasu: üks päev 30 EUR-i ja kaks päeva 50 EUR-i, üliõpilastele üks päev 20 EUR-i ja kaks päeva 40 EUR-i. Eesti kaitseväelastele on osalemine TASUTA.

Konverentsile registreerimise tähtaeg on 22.november 2016.

Lisainfo telefonil +372 7176173; 7176182, e-mail: wdmc[at]mil.ee