Sõja- ja katastroofimeditsiini konverents 2017

Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste sõja- ja katastroofimeditsiinikeskus korraldab 23. ja 24. novembril Tallinnas Viru Konverentsikeskuses konverentsi, kuhu on oodatud Kaitseväe, Kaitseliidu ja reservväelastest arstid, õed, parameedikud ning tsiviilmeedikud.

Konverentsi ettekandeid teevad oma ala spetsialistid Leedust, Soomest, Rootsist, Inglismaalt, Lõuna-Aafrika Vabariigist ja Eestist. Ettekanded on eesti ja inglise keeles ning soovi korral saab kasutada sünkroontõlget. Sel aastal on võimalus kuulata erinevaid eksperte, kes räägivad oma kogemustest väljaõppe läbiviimisel, rahvusvahelisest koostööst ning katastroofidest, mis on Euroopat lähiajal tabanud.

Konverentsi raames toimub ka näitus, kus tutvustatakse erakorralises meditsiinis, sõja- ja katastroofimeditsiinis ning väljaõppes kasutatavaid vahendeid ning erialast kirjandust.

Sel aastal toimub konverents juba üheteistkümnendat korda ning lisaks tavapärastele sõja- ja katastroofimeditsiini loengutele on võimalus osaleda töötubades simulatsiooni ja traumahaige käsitlemise teemadel. Sel aastal on fookuses kriisiaja korraldus ning eelkõige väljaõpe kriisisituatsioonides toimetulekuks.

Konverentsi tasu on ühe päeva eest 40 eurot ja kahe päeva eest 60 eurot. Üliõpilastele maksab üks päev 20 eurot ja kaks päeva 40 eurot. Eesti kaitseväelastele on osalemine TASUTA.

Konverentsile saab registreeruda kuni 19. novembrini. 

Täiendav info wdmc[at]mil.ee või telefonidel +372 717 6474 ja +372 717 6473.

Information about the conference in English

Perekonnanimi (last name)
Eesnimi (first name)
Rahvus (nationality)
Asutus (institution/organization)
Eriala (Speciality)
E-mail
Osalen konverentsil (I will attend the conference on):
Makseviis (payment details)
For verification please type the characters below
For verification please type the characters below